strona główna o fundacji projekty kim jesteśmy wesprzyj nas kontakt
aplikuj
wydarzenia stypendium mentoring
program
stypendialny.
Na ten moment nie przyjmujemy zgłoszeń. Rekrutacja zostanie otwarta w 2023. Więcej informacji będzie pojawiać się na naszej stronie oraz social media.
Dla kogo jest nasz program stypendialny?
Program stypendialny przeznaczony jest dla absolwentów szkół średnich, którzy wyróżniają się szczególnymi wynikami naukowymi oraz zaangażowaniem w działalność społeczną. W ramach procesu rekrutacyjnego ocenie podlega również sytuacja finansowa rodziny.
Co otrzymam w ramach stypendium?
W ramach stypendium otrzymasz comiesięczne wsparcie finansowe w trakcie trwania roku akademickiego,a w okresie wakacyjnym wraz z naszymi partnerami pomożemy Ci znaleźć praktyki lub staże, aby od pierwszych lat studiów zdobywać cenne doświadczenia zawodowe. Będąc częścią naszego programu otrzymasz także możliwość uczestnictwa w realizowanych przez nas warsztatach oraz programie mentoringowym.
Jak długo trwa program stypendialny?
Program stypendialny obejmuje finansowanie studiow przez 3 lata. Został zaprojektowany on tak, aby po tym okresie płynnie wkroczyć na rynek pracy i rozpocząć budowanie swojej niezależności finansowej.
jak aplikować?
1
Zgłoś chęć uczestnictwa w programie mentoringowym.
Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy który pomoże nam lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania wobec programu oraz w jakich obszarach chcesz się rozwijać
2
Analiza aplikacji i dobór mentora.
Po przeanalizowaniu Twojej aplikacji znajdziemy najlepiej dobranego do Twoich potrzeb mentora, który będzie wspierał Cię w dalszym rozwoju.
3
Program obejmuje min. 6 spotkań z mentorem.
Szczegóły dotyczące godzin oraz miejsca spotkań są ustalane pomiędzy mentorem oraz mentee.